KOMISJE PROBLEMOWE KOŁA nr 39

 

                            KOMISJA  SPORTOWA

            Przewodniczący  - Bogusław Wysocki

vice  -  Przewodniczący - Przemysław Szpak

                   Członkowie  - Robert Królikowski

                                          Piotr Karpiński

                                          Piotr Łuniewski 

                                          Piotr Halkowicz

                                          Marcin Młynarczyk

                                          Marek Kalinowski

                                          Kazimierz Wilk

                                          Krzysztof Salamończyk 

 

KOMISJA ZAGOSPODAROWANIA WÓD I ŚRODOWISKA

            Przwodniczący - Krzysztof Salamończyk

vice  -  Przewodniczący - Sebastian Michaluk

                 Członkowie   - Robert Wrzesień

                                           Piotr Karpiński

                                              Piotr Łuniewski

                                           Piotr Halkowicz

                                           Paweł Ciepieniak

                                           Mikołaj Tarczyński

                                           Krzysztof Karpiński

                                           Artur Nojszewski

 

                   KOMISJA d/s MŁODZIEŻY

              Przewodniczący - Piotr Karpiński

  vice    Przewodniczący  - Piotr Halkowicz

                       członkowie- Piotr Łuniewski

                                            Paweł Ciepieniak

                                            Krzysztof Salamończyk

                                            Sebastian Michaluk

                                            Marek Kalinowski

                                            Mikołaj Tarczyński

                                            Krzysztof Karpiński

                                            Artur Nojszewski

                                            Dawid Walenciuk

 

ZARZĄD KOŁA Nr 39  WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA