Komisje Problemowe Koła nr 39

 

                            KOMISJA  SPORTOWA

            Przewodniczący  - Bogusław Wysocki

vice  -  Przewodniczący - Michał Piszczyk

                  Członkowie  - Beata Pielech  

                                          Robert Królikowski

                                          Piotr Łuniewski 

                                          Marcin Młynarczyk

                                          Marek Kalinowski

                                          Przemysław Szpak

                                          Rafał Pielech

                                          Jacek Dzido

                                          Konrad Karwański

                                          Zenon Szulejewski     

                                          

 

KOMISJA ZAGOSPODAROWANIA WÓD I ŚRODOWISKA

            Przwodniczący - Radosław Olszewski

vice  -  Przewodniczący - Mariusz Zielonka

                 Członkowie   - Krzysztof Salamończyk

                                           Piotr Karpiński

                                           Piotr Łuniewski

                                           Paweł Ciepieniak

                                           Jacek Dzido

                                           Krzysztof Karpiński

                                           Piotr Halkowicz

                                           Rafał Pielech

                                           Konrad Karwański

                                           Sylwester Buczny

 

                                           

 

                   KOMISJA d/s MŁODZIEŻY

              Przewodniczący - Marek Kalinowski - instruktor

      vice-Przewodnicząca - Beata Pielech

                       członkowie- Piotr Łuniewski - instruktor

                                            Paweł Ciepieniak - instruktor

                                            Piotr Zimniewicz instruktor

                                             Krzysztof Salamończyk

                                             Krzysztof Karpiński

                                             Jacek Dzido

                                             Radosław Olszewski

                                             Sylwester Buczny

                                             Przemysław Szpak

                                             Korad Karwański 

                                             Rafał Pielech 

                                            

 

ZARZĄD KOŁA Nr 39  WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA