Komisje Problemowe Koła nr 39

 

                            KOMISJA  SPORTOWA

            Przewodniczący  - Bogusław Wysocki

vice  -  Przewodniczący - Michał Piszczyk

                  Członkowie  - Robert Królikowski

                                          Piotr Łuniewski 

                                          Marcin Młynarczyk

                                          Marek Kalinowski

                                          Beata Pielech

                                          Rafał Pielech

                                          Jacek Dzido

                                          Konrad Karwański

                                          Zenon Szulejewski

                                          Mariusz Szewczyk    

                                          

 

KOMISJA ZAGOSPODAROWANIA WÓD I ŚRODOWISKA

            Przewodniczący - Wojciech Malicki

vice  -  Przewodniczący - Krzysztof Karpiński

                 Członkowie   - Krzysztof Salamończyk

                                           Radosław Olszewski

                                           Piotr Karpiński

                                           Piotr Łuniewski

                                           Rafał Pielech

                                           Konrad Karwański

                                           Waldemar Szymański

                                           Sylwester Buczny

 

                                           

 

                                           

 

                   KOMISJA d/s MŁODZIEŻY

              Przewodniczący - Marek Kalinowski - instruktor

                           członkowie - Piotr Łuniewski - instruktor

                                             Artur Nojszewski -  instruktor

                                             Beata Pielech

                                             Rafał Pielech

                                             Jacek Dzido

                                             Sylwester Buczny

                                             Przemysław Szpak

                                             Konrad Karwański 

                                             Mariusz Szewczyk 

                                            

 

ZARZĄD KOŁA Nr 39  WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA