Łowisko - Chomiczówka

Koleżanki i Koledzy !!!!!!!!!!

Koło  nasze, będące wcześniej "  Wojskowym Kołem Środowiskowym" gospodaruje, na zamkniętym około dwu hektarowym akwenie "Fort-Wawrzyszew" w Warszawie obok lotniska na Bemowie przy ulicy Księżycowej 76. Jest to pięknie położony zbiornik wodny o długości około 800 m i szerokości 25-30 m. Wędkować na nim mogą przede wszystkim członkowie Koła nr 39. Warunkiem jest poniesienie dodatkowej opłaty na zarybianie i utrzymanie łowiska. Zbiornik  systematycznie zarybiamy karpiem, linem, karasiem, amurem. Wędkowanie odbywa się zgodnie z regulaminem zatwierdzonym przez Walne Zgromadzenie członków Koła.

Wszystkich chętnych, którzy chcą oddać sie pasji wędkarskiej w ciszy i spokoju nieopodal miejsca zamieszkania , serdecznie zapraszamy na łowisko.Dojazd autobusem 203 z pętli Metro-Młociny do ul.Księżycowej 76(przystanek Maszewska)lub własnymi środkami lokomocji.

Ilość miejsc jest niestety ograniczona. Wszelkich informacji udzieli Gospodarz Łowiska kolega Kazimierz Wilk telefon  507 457 773 ,oraz członkowie Zarządu Koła.

  Z A P R A S Z A M Y ! ! ! !