Towarzyskie zawody spinningowe Serock 26.05.2024 - lista startowa

Zarząd Koła zaprasza na zawody spinningowe zaliczane do klasyfikacji "WR"

Zawody odbędą się 26.05.2024 w jednej 6 godz.turze z łodzi.

Zbiórka na przystani w Serocku ul.Retmańska 75 do godz.6.30

Zapisy na zawody w nie przekraczalnym terminie do 21.05.2024

Ilość miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń).

W zgłoszeniu proszę podać posiadanie silnika i ewentualnie łodzi.

UWAGA !

Stosownie do ustawy o "Podatku od towarów i usług" potocznie VAT , jesteśmy zmuszeni

do pobierania startowego w formie elektronicznej.W związku z tym chętni do udziału w zawodach

organizowanych przez Zarząd Koła zobowiązani sa do wpłaty startowego (20 PLN) na rachunek Koła

36 1090 1883 0000 0001 3684 8394  w treści należy wpisać : Okręg Mazowiecki PZW

 imię i nazwisko,startowe na zawody .........(data)

Opłaty należy dokonać najpóźniej w dniu poprzedzającym zawody , liczy się data wpływu na konto.

Jest to wymóg Biura Okręgu Mazowieckiego PZW.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany harmonogramu zawodów.

Zapisy prowadzi v-ce Prezes d/s sportu Bogusław Wysocki tel.500 070 952 (SMS)

                                                                             e-mail  kolo39warszawa@ompzw.pl

   LISTA STARTOWA :

  1.Szewczyk Mariusz (S)

  2. Buczny Sylwester

  3.Pielech Rafał  (S+Ł)

  4.Kalinowski Marek (S)

  5.Gmurczyk Dawid

  6.Olszewski Raosław (S)

  7.Malicki Wojciech (S+Ponton)

  8.Łuniewski Piotr (S)

  9.Nojszewski Artur

10.Łuniewski Jakub

11.Ewiak Marcin

12.Szulejewski Zenon (S)

13.Sieniawski Marcin (S)

14.Rybakiewicz Krzysztof

15.Kozakiewicz Tomasz

16.Ryczywolski Wojciech

17.Chojnacki Bogdan (S+Ł)

18.Bończak Roman (S)

19.Małecki Piotr

20.Młynarczyk Marcin (S)

21.Kamiński Jarosław

22.Boźniakowski Arkadiusz

23.Karpiński Krzysztof

24.Kamiński Mieczysław (S)

25.Wilk Karol

26.Szpak Przemysław

27.Mikałajczyk Paweł 

28.Galewski Robert (S)

29.Jasiński Michał

30.Szymański Waldemar